21.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Српската пејачка нема среќа во љубовта- сите мислеа дека по раскинувањето со братот на Саша Ковачевиќ ќе се мажи, но сега преживува

Најчитани вести

Наместо свадба како што многумина очекуваа, српската пејачка ги разочара сите раскинувајќи ја врската со својот долгогодишен партнер.

Имено Милица Тодоровиќ раскина со своето долгогодишно момче Милош Пауновиќ, а оваа вест одекна во сите српски медиуми иако многумина очекуваа крунисување на врската.

Парот инаку не е во врска веќе со месеци, а наводно пејачката го замолила тој додека таа е на турнеја да се спакува и да си замине од заедничкиот стан каде што живеле.

Парот беше во врска повеќе од пет години, а долг период и соработувале, а Милица во врската влезе откако претходно раскина со братот на Саша Ковачевиќ, Раде./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com