Home » Среќа е… Моментот кога Тејлор Свифт ѝ подари шапка на ќеркичката на Коби Брајант на концерт

Среќа е… Моментот кога Тејлор Свифт ѝ подари шапка на ќеркичката на Коби Брајант на концерт

by Lina Muslija
@latinus_us

Taylor Swift le regala su icónico sombrero de la canción “22” a Bianka, hija de Kobe Bryant, durante concierto en Los Angeles. #Latinus #InformaciónParaTi

♬ sonido original – Latinus – Latinus

Бјанка беше на концертот во Лос Анџелес со мајка си Ванеса Брајант и двете сестри Наталија и Капри.

Ванеса сподели фотографии и видеа од слаткиот момент и напиша: „Те сакаме, Тејлор Свифт“.

Во 2015 година, Коби Брајант имаше можност да ја изненади Тејлор со банер за нејзиниот успех да распродаде 16 концерти во „Стејплс центарот“.

Легендарниот спортист загина заедно со ќерката Џиана во хеликоптерска несреќа во јануари 2020 година.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More