17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

Средба што ја раскинува душата: Џенифер Лопез пролеа солзи поради неа (ВИДЕО)

Најчитани вести

Џенифер Лопез е позната по своите хумани дела и сака да ги изненадува своите обожаватели. На крајот на минатата година таа посети болно девојче, чија желба беше да запознае поп-икона.

Познатата пејачка седеше со неа и и рече колку е посебна и колку всушност ја инспирира, а додека ова мало девојче ги повторуваше своите зборови, низ лицето на Џенифер Лопез течеа солзи, кои не можеше да ги контролира

На крајот од видеото, девојчето ја заштити Џенифер со молитва, која ја изговори на шпански јазик. Таа одеше со прстите преку лицето, како лице на свештеникот, велејќи: – Во име на таткото, синот и светиот дух – АМИН!

I know you’re crying #jlo @jlo #jenniferlopez #thanksamillion #fyp #foryou #foryou #foryoupage #kindness #quibi (tiktok.com)

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com