17.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Со целулит и стрии, Џорџина Родригез во црно бикини на јахта на Ибица

Најчитани вести

Џорџина Родригез и Роналдо уживаат со семејството на одмор на Ибица, а папарацо фотографите го уловија парот на нивната луксузна јахта во моменти на релаксација, сончање и капење.

Додека фудбалерот се фалеше со стомачни мускули, неговата партнерка се појави во микро црни бикини и ги покажа нејзините несовршености.

Овој пат големо внимание привлече телото на Џорџина. Надуван стомак, стрии и целулит.

Да потсетиме, свршеницата на Роналд се породи на 18 април годинава. Роди девојче, кое годоби името Бела Есмералда. Џорџина при породувањето го изгуби близнакот на нејзината ќерка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com