18.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

“СО ТЕБЕ Е ПОЕДНОСТАВНО“: Хали Бери топлес танцува на терасата со момчето (ВИДЕО)

Најчитани вести

Холивудската глумица Хали Бери (54) често позира во разголени изданија, а овој викенд на својата тераса со своето ново момче Ван Хант повторно го направила тоа.

„Со тебе е поедноставно“, напишала Хали во описот на видеото на кое што топлес танцува со своето момче.

На интернет веднаш почнале да се нижат коментарите во кои што обожавателите ја прашуваат како го снимила ова видео, но актерката не се огласила на таа тема.

Некои од луѓето велат дека е можно нејзината ќерка Нала (12) да ги снимила Хали и нејзиното момче или пак можеби тоа бил нејзиниот син.

Инаку, Хали е во врска со Ван Хант од ова лето кога и го потврдија тоа на социјалната мрежа Инстаграм и објавија нивна заедничка фотографија од кревет на која што се гледаа само нивните нозе, но не се знаеше кој е партнерот на актерката. Набрзо потоа на социјалната мрежа таа го откри мистериозното момче кое што ѝ го освоило срцето, а парот оттогаш има објавено неколку заеднички фотографии.

Видеото може да се погледне овде.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com