21.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Со звуците на полу-акустичната изведба на Leana Thaqi!

Најчитани вести

Оваа сабота ве покануваме да уживате во прекрасната атмосфера и амбиент на ресторанот Four, придружени со звуците на полу-акустичната изведба на Leana Thaqi!

Не пропуштајте, резервирајте на 071 292-986 или на +389 2 551 51 73

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com