14 C
Skopje
Sunday, May 16, 2021

Со задникот во преден план ги запали социјалните мрежи

Најчитани вести

Поранешна учесничка на „Задруга“ Елеонора Нора Милковиќ ги запали социјалните мрежи откако објави жешко видео во кое во преден план е нејзиниот задник.

Таа позирала во провокативно издание, а нејзината снимка која ја објави на Инстаграм за смо неколку часа ја погледнале 23.000 корисници, а еве и зошто.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести