26.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

СО ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ: Никогаш похрабро издание на Натали Портман

Најчитани вести

Холивудската актерка Натали Портман се појави во речиси никогаш похрабро издание на премиерата на нејзиниот нов филм „Lucy In The Sky“.

38-годишната оскаровка направи смел моден избор, појавувајќи се на настанот во мало црно фустанче со екстра длабоко деколте. Својот изглед таа го надополни со црни сандали.

На црвениот килим со оскаровката се појави и актерот Џон Хем со кого глуми во новиот филм.

Инаку, „Lucy In The Sky“ низ светските кина ќе биде прикажан на 4–ти октомври./ulica.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com