10.4 C
Skopje
Sunday, September 25, 2022

Со деколте до папок и без градник прошета на црвениот тепих

Најчитани вести

Оскаровката Натали Портман се појави во мал црн фустан на премиерата на филмот„Lucy In The Sky” во Лос Анџелес.

38-годишната актерка се подготвува за оскаровската сезона со новиот филм во кој глуми астронаут. Во средата вечерта направила ризичен моден потег со црниот фустан кој имал деколте до папок.

Сепак, фигурата у енегијата на актерката во ниту еден момент не оставиле впечаток на невкус и недостиг на модно знаење, дури напротив, оставиле многу храбар моден печат за оскаровката која има 2 деца, а линијата ѝ е совршена.

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com