3.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Софија Вергара и Хајди Клум во розови креации на полуфиналето на „America’s Got Talent“

Најчитани вести

Софија Вергара и Хајди Клум беа гламурозни судијки на полуфиналната вечер на „America’s Got Talent“.

50-годишната актерка и 49-годишниот супермодел мамеа погледи во розови креации. Вергара носеше фустан од Долче и Габана, додека Клум избра кратка креација со еден волуменозен ракав.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com