21.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

СОСЕД СНИМАШЕ ДЕВОЈЧЕ НИЗ ПРОЗОРЕЦОТ, а она што го правеше го остави без здив (ВИДЕО)

Најчитани вести

мрежи се шокираа кога го видоа ова видео.

Како што можете да видите, актерот на овој настан, кој им го одзеде здивот на оние што го гледаа, е девојче кое оди по симсот на зградата, од балконот до прозорецот!

На видеото се гледа како детето оди од прозорецот до балконот, а потоа кога треба да влезе на терасата, повторно се враќа на прозорецот.

Погледнете го видеото ОВДЕ!

Овој настан, за кој не беше кажано како завршил, бидејќи снимката била прекината во еден момент од движењето на девојчето, ја снимил шокиран станар од зградата од другата страна на улицата.

Медиумите јавуваат дека девојчето излегло од станот низ прозорецот додека нејзината мајка се туширала.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com