26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Сораја се разголе и ги ,,запали” социјалните мрежи

Најчитани вести

Српската старлета Сораја Вичелиќ некое време се изолираше од јавноста и живееше мирен живот, но овој период таа повторно започна да лудува со што го изнасмеа целиот регион.

Според нејзиниот профил на Инстаграм може да се заклучи дека многу ретко објавува исти фотографии на кои позира со брдо кеси од познати брендови, но овој пат сподели речиси слични фотографии, но погрешно фотошопирани.

Видеото можете да го погледнете тука./signal.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com