18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Сораја позира со „непропорционални“ гради

Најчитани вести

Српската старлета Сораја Вучелиќ некое време се изолираше од јавноста и живееше мирен живот, но перидов повторно започна да лудува со што го изнасмеа целиот регион.

Според нејзиниот профил на Инстаграм може да се заклучи дека многу ретко објавува исти фотографии на кои позира со брдо кеси од познати брендови, но овој пат сподели речиси слични фотографии, но погрешно фотошопирани.

Таа се фотографираше со „Луј Витон“ кеси покажувајќи им на сите во каков раскош ужива, но она што фановите го забележаа е тоа дека таа повеќе не личи на човечко битие.

Градите и станале поголеми од главата, а користењето на фотошоп ги замисли фановите дали гледаат во кукла или во човек.

Коментарите се ретко позитивни под нејзините фотографии, но тоа до неа не допира бидејќи таа си го ужива својот сон.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com