21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Сораја драматично ја раскина свршувачката

Најчитани вести

Српската старлета Сораја Вучелиќ ја раскина свршувачката со Владимир, рускиот милијардер кој лани ја побара за жена. Таа на „Инстаграм“ објави неколку слики на кои со драматично, со клешти, го сече дијамантскиот веренички прстен вреден 150.000 евра. „Повторно сингл“, напиша таа на еднаод сликите.

Сораја долго време криеше дека е свршена. Кога јавноста дозна за веридбата, таа само потврди и откри дека тој ѝ купил „ламборџини“. Медиумите, пак, пишуваа дека таа не зборува за вереникот затоа што тој е женет, а таа му е само љубовница. Таа никогаш не објави слика со него на социјалните мрежи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com