8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Сораја Вучелиќ доживеала незгода со скапото ламборџини

Најчитани вести

Сораја Вучелиќ доживеала незгода со скапото ламборџини.

Автомобилот бил паркиран покрај базен, па старлетата не можела да запре и ламборџинито завршило на дното на базенот.

„Кога ќе ти се лизне штиклата од кочницата , па лимбо завршува во базен“, напиша Сораја на Инстаграм по незгодата што се случила во Кан.

Во коментарите дел од фановите ја фалат за прибраноста и ладнокрвноста, а има и такви кои ја критикуваат атрактивната старлета./zazabava.com

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести