18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Сопругот ја изневери со 20 жени, па и приреди развод; Сега таа стапна на лудиот камен

Најчитани вести

Холивудската актерка Сандра Булок наводно повторно стапнала на луд камен – овој пат со фотографот и модел Брајан Рандал, според списанието „ОК“.

Познатата 55-годишна девојка започна романса со својот врсник уште во 2015 година, а тие одлучија внимателно да ја сокријат својата љубов од очите на јавноста, па затоа многу малку се знае за нив.

Ова можеби не е чудо, имајќи предвид дека Санда опасно изгоре во првиот брак со Џеси Џејмс. Двојката беше заедно од 2005 до 2010 година и ставија крај на врската кога дозна дека ја изневерил со 20 жени.

Сепак, Рандал и ја врати вербата во љубовта и во неколку наврати се шпекулираше дека тие разменувале брачни завети тајно на имотот на Сандра, иако тие информации никогаш не биле официјално потврдени. Па така, и овој пат, парот не ги коментираше наводите за „ОК“ дека се венчале.

Патем, интересно е како се запозна ова дуо – таа го ангажираше како фотограф за петтиот роденден на нејзиниот син.

Да потсетиме, по разводот, Сандра ги посвои својот 11-годишен син Луис и деветгодишната ќерка Лајла.

“Тие не зборуваат за нивниот статус на врска, но сосема е јасно дека нивната врска е многу посебна. Нема сомнение дека тој е татко на Луис и Лила”, изјави тогаш извор близок до парот.

“Децата го обожаваат Брајан, а Сандра смета дека имала многу среќа што го пронашла. Тие сакаат да поминуваат време сами, со пешачење или истражување на природата, а нивните јавни излегувања се ретки”, додал друг извор.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com