-5.2 C
Skopje
Wednesday, February 8, 2023

Сопругата на фудбалерот испружена покрај базенот во секси костим закапење: Провокација од 500 евра

Најчитани вести

Русокосата убавица Снежана Борјан покажа како ужива со пријателките покрај својот базен, а нејзините објави не поминаа незабележани.

Сопругата на голманот на „Црвена Звезда“, Милан Борјан објави дека ужива во луксузот во својата градина.

Подготвила шампањ и кетеринг за пријателките кои доаѓаат да ја посетат, а потоа го објавила своето извајано тело во едноделен костим за капење, закои добрите ппознавачи на модата  тврдат дрека чини дури 500 евра.

Снежана испружена на лежалка цо  костим за капење го распослала своето извајано тело покрај базен и напишала: „Уживајќи со три русокоси, знам дека ми завидувате“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести