27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Сопругата на Мили изгледа како светски модел

Најчитани вести

Александар Милиќ Мили ретко се појавува во јавност со сопругата Нина, со која е во брак 14 години.Тие двајца ја имаат ќерката Миа и синот Маркус, а многумина коментираат дека Нина изгледа фантастично.

„Милам дека сум многу добар, грижлив и внимателен сопруг. Веројатно не сум во заблуда, треба да ја прашате Нина“, рекол Мили во едно интервју.

Погледнете ја Нина таа е вистинска убавица:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com