Home » Сопругата на Здравко Чолиќ скромна во Црна Гора

Сопругата на Здравко Чолиќ скромна во Црна Гора

by Lina Muslija

Здравко Чолиќ викендов имаше концерт во Црна Гора, поточно во Будва.Со него беше и сопругата Санра која иначе ретко се појавува во јавноста, а посебно не на настапите на сопругот.

Може да се забележи дека Сандра изгледа сосема обично, со фатена коса, темни очила и без скапи парчиња гардероба што е карактеристично за партнерите на големите звезди.

Браво за скромноста на семејството Чолиќ.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More