-3.2 C
Skopje
Tuesday, January 18, 2022

Сообраќајка утрово кај „Континентал”

Најчитани вести

Сообраќајна несреќа се случила утринава кај Континентал, полицијата излегла на местото на несреќата, информиаат од ЦУКС.

ЦУКС известува дека пред малку заврши увидот за сообраќајната незгода што се случи на бул. Александар Македонски во насока на движење од влез на Скопје кон клучката Континентал во близина на Алкалоид, па по увдот од страна на полицијата, сообраќајот се нормализира.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com