3.8 C
Skopje
Tuesday, November 30, 2021

Сообраќајка пред тетово, има ижртви!

Најчитани вести

Во близина на патарината Желино, пред влезот на Тетово претпладнево се случила тешка сообраќајна несреќа, пренесува Алсат -М.

Според неофицијални информации во тешката сообраќајна несреќа има и жртви.

Повеќе детали за несреќата се очекуваат во текот на денот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com