12.8 C
Skopje
Thursday, May 19, 2022

Сончево со температура до 23 степени

Најчитани вести

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен ветер од јужен правец.Максималната температура ќе се движи во интервалот од 19 до 23 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен ветер од јужен правец. Максималната температура ќе достигне до 21 степен.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com