14.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

Сончево и потопло време со мала локална облачност

Најчитани вести

Времето денеска ќе биде сончево и потопло со мала локална облачност и со слаб ветер од северозападен правец.

Максималната температура ќе биде во интервал од 11 до 18 степени.

Во Скопје, претежно сончево и тивко.

Максималната температура ќе достигне до 15 степени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com