14.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Сончево време со слаб ветер

Најчитани вести

Времето денеска ќе биде претежно сончево со слаб ветер од променлив правец.

Максималната температура ќе биде во интервал од 5 до 12 степени, информираат од УХМР.

Во Скопје, сончево и претежно тивко. Максималната температура ќе достигне до 10 степени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com