8.8 C
Skopje
Sunday, October 17, 2021

Сончево време со максимална температура до 36 степени

Најчитани вести

Сончево време со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен ветер од јужен правец. Максималната температура ќе достигне 36 степени Целзиусови, а УВ индексот ќе изнесува 8.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com