29.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Снеже Велков мака мачи со зголемени усни

Најчитани вести

Водителката Снеже Велков се пожали на социјалните мрежи дека добила херпес на усните. Таа објави фотографија и се шегуваше на своја сметка дека со херпсот изгледа како да ѝ е зголемена усната.

„Кога животот ти дава херпеси ти глуми дека си ставила силикони на усните“, вели водителката.Водителката од пред неколку години работи и како пилатес-инструкторка.  Во интервју за „Репортер“ таа раскажува дека вежбањето пилатес ја исполнува и дека не ѝ е проблем во исто време да работи повеќе работи од тоа да се грижи за децата, да спрема емисии, да држи часови по пилатес и да биде со сопругот.Текстот Снеже Велков мака мачи со зголемени усни е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com