7.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Смилевски: Со огранокот на Алтернатива се сложивме за најдоброто за општина Бутел

Најчитани вести

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на општина Бутел, Велимир Смилевски на својот Фејбук профил информираше дека одржал состанок со огранокот на Алтернатива кои ќе го поддржат на локалните избори.

-На состанокот со огранокот на Алтернатива се сложивме за најдоброто за општина Бутел, за сите граѓани, напиша Смилевски.

На состанокот со огранокот на Алтернатива се сложивме за најдоброто за општина Бутел, за сите граѓани.

Posted by Велимир Смилевски on Sunday, September 26, 2021

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com