30.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Смешна фото компилација од лоши дизајни и луди идеи

Најчитани вести

Постојат луѓе кои го даваат најдоброто од себе кога работат на нешто и смислуваат одлични дизајни и решенија. Но, постојат и оние кои не обрнуваат многу внимание на она што го прават, па крајниот резултат е нешто непрактично, па дури и бизарно.

Во продолжение погледнете неколку вакви необични дизајни и идеи споделени на Reddit што сигурно ќе ве зачудат:
„Прстен украсен со скапоцени камења и заб“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-02.jpg
„Дефинитивно би го купил ова, но сепак изгледа ужасно“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-03.jpg
„Сладолед со локални продукти – кисели краставички“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-04.jpg
„На мајка ми ѝ реков дека сакам столна ламба за Божиќ“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-06.jpg
Чајник во форма на камила
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-07.jpg
„Кој вели дека некои луѓе немаат вкус?“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-08.jpg
„Мој дизајн – тастатура која личи на кашкавал“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-09.jpg
„Клупите на мојот факултет – водата останува на нив и неколку денови после дождот“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-10.jpg
„Ужасна тоалетна школка…“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-11.jpg
„Шефот ја донесе оваа масичка во канцеларијата“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-12.jpg
„Шорцови со вградена торбичка за храна“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-13.jpg
„Тоалетот на моите родители – секојпат си ја удирам главата од таванот, а внатре има и телефон“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-14.jpg
„Ви го претставувам новиот интерпункциски знак“
loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-15.jpg

„Детска книга за учење форми – ова е петоаголник?“

loshi-dizajni-i-uzhasni-idei-smeshna-foto-kompilacija-16.jpg

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести