Home » Словенечки фудбалер со срамни гестикулации ги поздрави српските навивачи 

Словенечки фудбалер со срамни гестикулации ги поздрави српските навивачи 

by Журнал.мк

Репрезентациите на Словенија и Србија одиграа без победник 2-2 во натпревар од 4. коло од Б групата во новото издание на Лигата на нации.

Иако Србите по првото полувреме имаа предност од 0-2, на крајот Словенците сепак останаа да стигнат до реми.

Фудбалерот на домашните Јасмин Куртиќ по завршувањето на мечот одлучи да се фати за гениталиите и да ги поздрави навивачите на гостите кои во Љубљана дојдоа во голем број.

Провокацијата на словенечкиот фудбалер можете да ја погледнете на следниот линк. 

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More