21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Славните дами полнички, но сепак секси

Најчитани вести

На овие популарни дами им се достапни сите тренесри, нутриционисти и најдоби доктори, но тие секако се со вишок килограми.

Иако живеат под рефлектори тие сепак имаат вишок килограми, целулит, стрии и се полнички, но сепак секси и се чини дека не им пречи. Меѓу нив се Бијонсе, Ријана и Деми Ловато.

Погледнете како изгледаат:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com