32.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Славниот актер доби бебе: Се породи неговата 23 години помлада девојка

Најчитани вести

Белгискиот глумец Џони Галецки, познат како Леонард од серијата „Теоријата на Големиот тресок“, доби син со неговата 23 години помлада девојка Ален Мејер.

-Со полни срца го дочекавме нашиот прекрасен син. Фала ви на сите за подарената љубов и поддршка, напиша Галецки на социјалните мрежи.

Галецки објави фотографија од раката на синот и девојката Ален.

Глумецот на почетокот на бременоста призна дека сака да добие девојче, а веста за приновата ја објавија на почетокот на мај годинава.

Галецки е роден во Белија, а во септември минатата година објави дека е во врска со Ален. Глумецот претходно беше во врска со колешката Кејли Гуоцо, позната како Пени од „Теоријата на Големиот тресок“.

Светскиот економски магазин „Форбс“ процени дека Галецки е втор најплатен телевизиски глумец во 2018 година, со добивка од 25 милиони долари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com