22.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Славната пејачка со слатка фотографија има го претстави момчето на фановите

Најчитани вести

По бурното раскинување со модниот дизајнер Деми Ловато утеа најде во прегратките на моделот Остин Вилсон.

Според магазинот People, пејачката била таа која ја пркинала врската со дизајнерот бидејќи тој не влијаел добро на неа. После тоа ја поврзуваа со Мајк Џонсон, а пејачката сега одлучила да стави крај на сите гласини.

На инстаграм објави фотографија со која потврдила дека повторно заљубена.

„Мое срце“, кратко напишала Деми во описот на на романтичната фотографија.

За само неколку часа објавата собрала 2,8 милиони допаѓања и преку 26.000 коментари, што најдобро го опишува воодушевувањето на фановите.

Заедничка фотографија објави и нејзиното момче, на која едноставно напишал: „Моја љубов“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com