14.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Славната пејачка отворено проговори за тинејџерските години

Најчитани вести

Американската пејачка и глумица Селена Гомез (29) за време на промоцијата на новата серија “Only Murders in the Building” признала дека ова ѝ е првата позрела работа, па се потсети на своите почетоци со Дизни.

“Многу млада му го предадов својот живот на Дизни и не знаев што правам”, рекла Селена. Гомез признала дека се однесувала како дете додека работела на серијата “Wizards of Waverly Place”.

“Само си трчав наоколу додека бев на сет”, рекла таа.

Во новата серија глуми заедно со славниот комичар, Стив Мартин (75) и Мартин Шорт (71). Признава дека улогата ја прифатила поради зрелоста на ликот кој го толкува.

“Навистина е убаво да се вратам на телевизија и убаво е да се глуми мојата вистина возраст, што досега не се случилo”, рекла Гомез.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com