-6 C
Skopje
Thursday, January 21, 2021

Славица Чуктераш го покажа длабокото деколте и огромниот шлиц

Најчитани вести

Српските медиуми шпекулираат дека пејачката Славица Чуктераш се разведува од својот партнер Владимир Аврамов, а сега е огласи и на Инстаграм.

Пејачката според сознанијата на емисијата „Ексклузивно“ е развела пред еден месец, а таа сега на Инстаграм објави провокативна фотографија.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести