32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Славица Чуктераш го покажа длабокото деколте и огромниот шлиц

Најчитани вести

Српските медиуми шпекулираат дека пејачката Славица Чуктераш се разведува од својот партнер Владимир Аврамов, а сега е огласи и на Инстаграм.

Пејачката според сознанијата на емисијата „Ексклузивно“ е развела пред еден месец, а таа сега на Инстаграм објави провокативна фотографија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com