31.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Скопјанка прво била тепана, а после и таа тепала

Најчитани вести

Доцна синоќа во растојание од само десет минути на две локации во Ѓорче се случиле две тепачки во кои учествувала иста жена. Имено, во првиот инцидент таа била истепана, за после само 10 минути таа да удри по друга.

Имено, во 22:30 часот во СВР Скопје, Ј.М.(52) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходна расправија, била физички нападната од З.С.(46) од Скопје. Во 22:40 часот, пак, Н.С.(24) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Ѓорче Петров, поради меѓусебно нетрпение, била физички нападната од Ј.М.(52) од Скопје.

По документирање на случајот ќе следат соодветни поднесоци.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com