4.8 C
Skopje
Thursday, October 28, 2021

Скопјанка нападната од нејзини братучеди

Најчитани вести

На 17.08.2021 во 17.38 часот во СВР Скопје, Б.Б.(20) од с.Коњари, скопско, пријавила дека во 16.00 часот, нејзините братучеди С.Ќ. од Љуботен и М.М. од с.Арачиново, со кои биле во нарушени односи, со употреба на сила влегле внатре и со дрвени предмети физички ја нападнале.

СВР Скопје презема мерки за расчистување на случајот, по што ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com