-2 C
Skopje
Monday, March 8, 2021

Скопјанка нападната на улица

Најчитани вести

Триесет и едногодишна скопјанка пријавила во полицијата дека синоќа била нападната.

Според пријавеното, таа околу 21 часот на улицата„512“ во Скопје била нападната од страна на едно лице со тврд предмет.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести