27.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Скопјанец сe самоповредил по расправија со сопругата

Најчитани вести

Скопје, 20 декември- Во СВР Скопје, 38-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на ул. „Радишанска“, по расправија со нејзиниот сопруг (37), тој се затворил во една од собите и со остар предмет си нанел повреда.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com