20.8 C
Skopje
Tuesday, September 28, 2021

Скопјанец нападнат од три лица и прободен со нож

Најчитани вести

Вчера во 22:40 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреди бил донесен Д.К.(22) од Скопје. Во разговор со полициски службеници Д.К. изјавил дека околу 22.00 часот во Скопје кај Транспортен центар бил физички нападнат од три лица, кои го повредиле со остар предмет.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com