25.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Скопјанец каснат од куче скитник

Најчитани вести

Скопје, 13 декември- Скопјанец пријавил дека вчера бил каснат од куче скитник.

„Вчера во 12.00 часот во СВР Скопје, В.П.(34) од Скопје пријавил дека на ул.„Трифун Хаџи Јанев“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога“, информираат од МВР.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com