3.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Скопјанец загина од струен удар додека местел клима уред

Најчитани вести

На 10.07.2021 во 14,00 часот во СВР Скопје, од страна на Итната медицинска помош било пријавено дека на подрачјето на Кисела Вода во стан од зграда сопственост на С.И.(36) додека местел клима уред, најверојатно од струен удар починал Љ.Б.(58) од Скопје.

По наредба на Јавен обвинител телото е дадено во судска медицина за обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести