30.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Скопјанец загина на сеча откако дрво го удрило во глава

Најчитани вести

Скопје, 19 август- Скопјанец на возраст од 27 години вчера попладне загинал при сеча на дрва.

Додека траела сечата кај Ресен едно од дрвата го удрило по глава, по што тој загинал на лице место.

Телото е предадено на обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com