33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

Скопјанец бил физички нападнат од три лица, кои се обиделе да му одземат пари

Најчитани вести

На 06.05.2021 во 02.30 часот во СВР Скопје, Ф.Ј.(25) пријавил дека на 05.05.2021 околу 22.00 часот на подрачјето на Центар бил физички нападнат од три лица, кои се обиделе да му одземат пари. Според пријавеното, едно од лицата со остар предмет му нанело повреда на ногата. Се работи на расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести