8.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Скарлет Јохансон по втор пат ќе стане мајка

Најчитани вести

Скарлет Јохансон е бремена.Славната актерка го очекува своето второ дете, прво со сопругот Колин Џост.

Извор за Page Six тврди дека 36-годишната актерка наскоро ќе се породи.

Тие додаваат дека актерката е помалку во јавност во бременоста, поради што ретко се гледа на промотивните настани за филмот Black Widow, кој што деновиве почнува да се прикажува во домашните кина.

За време на гостувањето кај Џими Фалон преку видео повик, таа е снимена нешто над нејзиното рамо.

Скарлет Јохансон веќе ја има шестгодишната ќерка Роуз, која ја доби со поранешниот сопруг Ромен Дауриак.

За 39-годишниот Колин Џост, една од sвездите на шоуто Saturday Night Live, Јохансон се ожени во октомври минатата година по тригодишна врска.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести