-4.2 C
Skopje
Wednesday, December 1, 2021

СКАНДАЛ! ДРАМА ВО БОГАТОТО СЕМЕЈСТВО Планира жестока одмазда: Канје ги одзема сите деца од поранешната сопруга Ким Кардашијан, се појавија шокантни детали!

Најчитани вести

Канје Вест бара заедничко старателство над четирите деца со Ким Кардашијан, која неодамна поднесе барање за развод.

Ким (40) во февруари поднесе барање за развод од 43-годишниот рапер, а судските документи покажуваат дека таа исто така барала заедничко старателство над нивните деца; Норт (7), Саина (5), Чикаго (3) и Псалм (1).

Парот не бара брачна поддршка еден од друг, и покрај тоа, Вест сака тие да сносат одговорност за сопствените правни трошоци.

Page Six минатиот месец напиша дека парот не е во најдобри односи, иако децата заедно растат. Вест, наводно, побарал Ким да не биде во домот што го делеле кога ги посетува децата, а тој исто така го сменил бројот и ѝ рекол дека може да контактира со него преку неговото обезбедување.

Според предбрачниот договор, секој од сопружниците ќе ги чува своите пари. Двојката е во брак шест години.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com