Home » Си мислев дека ќе умрам: Славица Ќуктераш проговори за тешката болест

Си мислев дека ќе умрам: Славица Ќуктераш проговори за тешката болест

by Lina Muslija

– Почна со некаков притисок, магла пред очите која не ми дозволуваше трезвено да ја согледам околината – раскажа Ќуктераш во емисија на „Прва телевизија“.

Во тој период имала само 22 години.

– Набрзо почнаа стравовите и сега кога ќе се присетам, навистина не знам како сум успевала да ги преживеам сите тие моменти – открива таа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More