Home » Сите што присуствуваа на судењето на Џони Деп и Амбер Херд сега можат да профитираат

Сите што присуствуваа на судењето на Џони Деп и Амбер Херд сега можат да профитираат

by Журнал.мк

На сите кои присуствуваа на неколкунеделното судење на поранешните сопружници Амбер Херд и Џони Деп им беа дадени нараквици за пристап до судот.

Сега кога судењето заврши, некои луѓе решија да ги продаваат овие нараквици на онлајн-страници за продажба на работи.

Така, цената на овие нараквици на Интернет сега се движи од 50 до 5.000 долари.

Како што изјавил еден од продавачите, со часови стоел во ред и чекал да ја добие нараквицата, а со оглед на големото внимание на јавноста што го доби овој случај, нема сомнеж дека овие картонски нараквици ќе можат да се продаваат по екстремно висока цена.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More