2.8 C
Skopje
Monday, January 30, 2023

Сите се чудат како успеа да се движи

Најчитани вести

Лејди Гага беше фотографирана на улиците на Њујорк кога го напушти телевизиското студио, а за таа прилика пејачката облекла вртоглаво високи чевли од дури 30 сантиметри.

Лејди Гага е позната по екстравагантниот стил на облекување, а така беше и овој пат кога папараците ја фотографирале во Њујоркс. Имено, пејачката облекла високи потпеции од дури 30 сантиметри.

Пејачката ја снимила емисијата и за таа прилика излегла од студиото во црн фустан. црни кожни чизми и црна чанта.

Друштво ѝ правел телохранителот, кој цело време бил до неа, додека таа потпишувала автограми на своите обожаватели.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести