4.8 C
Skopje
Thursday, October 28, 2021

Сите мајки МОРААТ да ја слушнат нејзината порака: Кети Пери откри зошто не брза да ги изгуби килограмите стекнати во бременоста

Најчитани вести

Една од најголемите поп sвезди на денешницата, Кети Пери, зборуваше многу отворено за бременоста и нејзиното тело по породувањето, иако инаку претпочита да ја чува својата интимност за себе. Набргу откако ја роди ќерката, таа сподели селфи за да ја покаже својата фигура, а сега, во интервју за Variety, зборува за промените што ги донесе вториот услов со себе.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/04/06/15/319248_profimedia0562448566_ff.jpg" alt="<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja

„Навистина уживав во искуството. Се уште имам четири и пол килограми повеќе од порано, но не брзам. Помина една година. Повеќе ме интересира нејзината среќа и мојата среќа и ментално здравје. Хормоните се … прилично интересни “, рече Кети.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/04/03/10/319111_profimedia0602735414_ff.jpg" alt="<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja

Пејачката истакна дека раѓањето на Дејзи била најголемата промена во нејзиниот живот.

„Вие сте одговорни за благосостојбата на некој што не може ни да ја крене главата. Тоа е огромна промена и веќе не сте број еден. И тоа е најдоброто!“ – потсети Пери.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/03/07/11/317737_profimedia0595298582_ff.jpg" alt="<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/03/07/11/317736_profimedia0595298492_ff.jpg" alt="<p>Pevačica <strong>Keti Peri</strong> i glumac <strong>Orlando Blum</strong> krajem avgusta proslavili su prvi rođendan ćerkice <strong>Dejzi Dav</strong>, a ubrzo potom pop zvezda se osvrnula na komentare o njenom izgledu nakon trudnoće i porođaja

Патем, наместо да патува низ целиот свет, пејачката во иднина ќе настапи како жител на Лас Вегас, бидејќи сака да живее стабилен семеен живот со Орландо Блум и нивната ќерка.

Двојката се појави на свеченото отворање на Музејот на академијата за филмски уметности во Лос Анџелес пред неколку дена и привлече големо внимание на црвениот тепих. Кети носеше црн латекс фустан и, ако не прашате нас, никогаш не изгледала поубаво!

Keti Peri, Orlando Blum

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com