7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка

Најчитани вести

Главни атрибути на познатата водителка Марјана Станојковска отсекогаш биле нејзините природни и големи гради.

Според многумина нејзиното деколте е најдобро на нашата естрада и со тоа мора сите да се согласиме, но по се изгледа заслепени од нив ретко кој забележал дека Станојковска има и задник за чиста десетка.

Да, добро читате. Таа ретко го истакнува, но ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм и разгледате детално, ќе видите неколку фотографии каде во преден план е токму тој – совршениот задник на атрактивната водителка.

Уверете се:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести